433Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Chat Özellikleri

Sesli Chat Özellikleri

SAYGI DEĞER SESLİ SOHBET KULLANICILARI

İnternet kullanıcıların artık bir yerden sonra kendilerine Sesli mevzuşmak için yeni bir arkadaş arama içinde olurlar.

Keyifli dakikalar geçirmek ve güzel bir söyleşi ortamında lobide konuşmak ve daha çok mutluluk arayan insanların içinde kendilerine gore yer aramaktadırlar. Aradığınız ortamda konuşma ve arkadaş edinmek için kendinize ayırdığınız süre süresini burada güzelce değerlendirip ve aradığınız arkadaş talibinı bulma özgürlüğüne sahip olursunuz. Peki siz ücret verecek misin hayır sitemizde güzel bir kolaylık sağlamış bulunuyoruz ? Bu nedir sağladığımız sohbetlerde sizde yararlana bilecek ve ücretsiz bir halde insanoğluın arasına sizde karışık arzu ettiğiniz süre giriş yaparak burada olan, Online kullanıcılarla sohbet edebileceksiniz.

Kulaklığınız, mikrofonunuz veya hoparlörünüz olmasa da Sesliyerin.Com’da kolaylıkça anlık mesaj alabilir ve gönderebilirsiniz. Sadece, Sesli konusma ile direk söyleşi yapmak ve almak için bir kulaklık yada bir mikrofon ve hoparlöre ihtiyacınız vardır.

Sesli konuşmak için telefon kulaklığı değil, bilgisayar kulaklığı gerekir. Bilgisayar’da kulaklığının iki ayrı bağlayıcısı vardır: bunlardan bir tane mikrofon için ve bir tane de hoparlör için.

Kulaklığınızı bağlamak için her iki fişi bilgisayarınızda eşleşen bağlantı noktalarına takmalısınız.

Bir Sesli konuşma sitesinde iyi mi sohbet etmeli misafirler?

Yeni gelen yada odada bulunan beraberce hem de Misafirlerle söyleşi etmeyi genelde rahat mı bulursunuz? Birçok insanda, bir sohbete başlama düşüncesi bile tedirginlik yaratır; özellikle de tanımadıkları biriyle olacaksa. Bu kişiler çekingen bir yapıda olabilir. ‘neden söz etmeliyim? Sesli sohbeti nasıl başlatabilirim? Iyi mi sürdürebilirim?’ benzer biçimde tasaları olur. Kendine güvenen ve dışadönük insanlar ise sesli chate başat olma eğilimi gösterirler. Onların aşması gereken zorluk başkalarını mevzuşturmayı ve söylenenleri dinlemeyi öğrenmek olabilir. O zaman, ister çekingen, ister dışadönük olalım, hepimizin söyleşi lobisinde sanatında gelişmeye devam etmemiz gerekir.

Sitemizde kızlarla iyi mi söyleşi edilir bunların bilgisinde olmanız için sesli mevzuşmanın özeliklerini ve seviyesinde sizlere bahsedeceğim.

Eğer bir kızla muhabbet açmayı öğrenmek istiyorsan bu mevzuda geçerli olan genel kural şudur:

Kızla muhabbet etmeye korkmamalısın.

Kızdan ÇEKİNMEMELİSİN ve utanmamalısın. Çekinsen bile ya da söyleşi edecek bir mevzu bulamasan bile kızla mevzuşmalısın.

Bu kızı hiç tarifıyor olabilirsin veya kızla bir tek çok az bir muhabbetin olabilir. Örneğin, ara sıra birbirinize sadece “slm” diyor olabilirsiniz. Eğer bbu halde kızla muhabbet kurup söyleşi etmek çok daha kolaydır.

Erkekler genel anlamda hoşlandıkları bir kızla muhabbet kurmaya çekinirler. Bu çekinme vakaı adamların başarısını engellemiş olan EN BÜYÜK sorundur.

Aslına bakarsak bir kızdan çekinmen için aslabir sebep yok. En kötü ne olabilir ki?

Olabilecek en kötü şey muhabbet oluşturmak istediğin kızın seni reddetmesi veya kısa cevaplarla geçiştirip yanından gitmesidir.

Olabilecek iyi şeylerden biri nedir?

Kızla SEVGİLİ olman ve GÜZEL VAKİT geçirmendir.

Bence vakaya bu açıdan bakmış olduğunda, çekinmene rağmen veya mevzuşacak bir mevzu bulamamana rağmen DENEMEYE DEĞER.

Hayat kısa, özellikle de bu şekilde fırsatları değerlendirmemek için çok kısa.

Bir Kızla iyi mi Muhabbet Kurulur konusunda DETAYLI açıklama

Sana ne olursa olsun kızla konuşmanı söylüyorum ve şimdi bunu iyi mi yapacağını anlatacağım.

Bir kızla iyi mi muhabbet kurulur diye düşünüyorsan yapman ihtiyaç duyulan şeylerden biri şudur:

Muhabbete girerken “doğal” olmalısın.

“naturel” derken şunu kastediyorum:Kızla konuşuyor olman çok NORMALMİŞ GİBİ davranmalısın. Büyütülecek bir şey olarak bakmamalısın vakaya.

Eğer sen düzgüsel olarak görürsen kız da normal olarak görür ve hiç kimse GERİLMEZ. Senin kızla sohbet edip muhabbet kuruyor olman hem kıza aynı zamanda sana çok doğal gelir.

Fakat eğer bunu gözünde büyütürsen hem gerilirsin hem konuşman zorlaşır bununla beraber kız bunu görür ve o da gerilir.

Bundan dolayı muhabbet kurma vakasına “çok düzgüsel” olarak bakmalısın.

İkinci olarak; kızla muhabbet ederken herhangi bir giriş cümlesine ihtiyacın yok. Örneğin; şu tür laflara gerek yok:

“Selin, slm, konuşabilir miyiz?”

“Vaktin var mı?”

“Seninle iki dakika muhabbet etmek istiyorum.”

Bunlara HİÇ gerek yok.

Tek yapman ihtiyaç duyulan şey o anki duruma nazaran muhabbet açmak ve sohbet etmek.

Örneğin; dostlarınla buluşmaya gideceksin ve yanlarında yeni bir kız olduğunu biliyorsun. Yanlarına gittin, bir masada oturuyorlar ve diyelim ki o kızın yanında oturabileceğin boş bir yer var (olmasa bile derhal yan masadan çok naturel bir şekilde bir sandalye çekip ona oturabilirsin).

Direkt kızın YANINDAKİ yere otur.

Peki, bu şekilde direkt yanına oturduğun bir kızla iyi mi muhabbet kurulur?İnsanlar direkt kızın yanına oturduğun için sana garip bir gözle bakarlar mı acaba diye düşünebilirsin. Bu sorunu çözmenin BASİT bir yolu var.

Demin söylediğim şeyi hatırla. Eğer sen normalmiş benzer biçimde davranırsan hepimiz düzgüsel olarak görür.

Kızın yanına İZİN İSTEYEREK oturursan dışarıdan tuhaf görünürsün.

Otururken nereye oturacağını bilemeyip TEREDDÜT EDERSEN ve kızın yanına oturursan gene garip görünürsün.

Ne süre tuhaf görünmezsin?

Çok rahat bir halde masaya gelip “slm arkadaşlar” deyip hiç tereddüt etmeden “çat” diye kızın yanına oturursan HİÇBİR problem olmaz. Kimse sana tuhaf gözle bakmaz.

Bir kızla iyi mi muhabbet kurulur sorusunu cevaplarken, buradaki önemli noktalardan biri de şudur:

Sandalyeye oturduktan sonrasında konuşmaya başlamayacaksın.

Sandalyeye otururken ki o 1 saniye içinde mevzuşmaya başlayacaksın. Doğrusu oturma hareketini yaparken mevzuşmaya başla.

Niçin?

Çünkü bu şekilde yaparsan inanılmaz DOĞAL görünürsün.

Oturduktan sonrasında da önce grupla mevzuş, dostlarınla birkaç dakika konuş, sonrasında da kızla konuşmaya başla.

Kızla mevzuşmayı daha çok geciktirme. En fazlaca birkaç dakika geciktir.

Katıldığın bir arkadaş ortamında bir kızla bu şekilde muhabbet kurabilirsin. Bunu, benzer bir sürü ortamda yapabilirsin. Yaratıcılığını kullan.

Bir Kızla nasıl Muhabbet Kurulur İle İlgili anlattıklarımı Farklı Ortamlarda nasıl Kullanırsın

biraz önce sana söylediklarımı farklı ortamlara ve durumlara uyarlayabilirsin. Böylece hoşlandığın kızlarla sohbet edebilirsin.

Örneğin; üniversitedesin ve duvarda asılı olan duyurular var. Ve hoş bir kız bu duyurulara bakıyor. Kızı tanımıyorsun. Bu durumdaki bir kızla nasıl muhabbet kurulur sence?

Kızın YANINA git, beş saniye boyunca sen de bak o aslolanı olan duyurulara ve direkt o duyurularla ilgili bir yorum yap.

Hiç kendini tanıtma, DİREKT muhabbete başla.

Çok naturel bir halde, bu yaptığın normalmiş benzer biçimde davran (buna alıştıktan sonrasında zaten kızlarla bu şekilde tanışmak sana çok naturel gelecek).

Bir kızla nasıl muhabbet kurulur ve söyleşi edilirBirkaç dakika muhabbet ve sohbet et ve sonrasında ayrıl oradan.

Kızı daha sonra tekrar görmüş olduğunde “merhaba” de.

Birkaç dakika muhabbet et çok doğal bir şekilde ve kızın yanından ayrıl.Aynısını yine yap ve bu sefer kızı okulda bir yere çağır “Ben şimdi şuraya gidiyordum sen de gelsene” de ve işte muhabbeti kurdun.

Bir kızla sesli muhabbet kurma ve söyleşi etme mevzusunda önemli olan şey şudur:

yapmış oldukların çok normalmiş gibi davranmalısın.

Seninle paylaşmış olduğum bu taktikleri kullanarak hoşlanılmış olduğun kızlarla muhabbeti kurup seslisohbet edebilirsin. Artık bir kızla nasıl muhabbet kurulur diye düşünmene gerek kalmadı, çünkü derhal kullanabileceğin bir yöntem öğrendin.

Fakat asıl zor kısım şimdi başlıyor…

Bir kızla muhabbeti kurduktan sonra kızın senden hoşlanmasını ve seni ÇEKİCİ bir adam olarak görmesini sağlamalısın. Seni ARZULAMASINI ve buluşmak istemesini sağlamalısın. Daha sonra da kızla buluştuğunda İŞE YARAYAN şekilleri kullanıp işleri dilediğin gibi ilerletmeyi öğrenmelisin.

Not: Sitemizde sizler için güzel odaları bekliyor bu Chat ve söyleşi girişine tıklayarak sizde bağlana bilirsiniz.

08 Ara 2017 52 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder